درباره ما

مجموعه پوشاک دوگل فعالیت خود را از سال 1368 توسط برادران قمی پور آغاز کرد . 

تارو پود  دوگل از ابتدا بر اساس ارائه پوشاکی اصیل و راحت با کیفیتی عالی و  پایدار شکل گرفت  و طی سالیان متمادی ادامه پیدا کرد . 

به لطف خداوند این مسیر تا به حال ادامه پیدا نموده و این تفکر و نیت قلبی ، تبدیل به ماموریت سازمان گردیده و جزئی از عناصر کلاسیک سازمان شده است . ماموریت ما فعالیت  در صنعت پوشاک و ارائه محصولاتی با اصالت و راحت در حوزه پوشاک زنانه ، مردانه و بچه گانه می باشد . 

پوشاک دوگل به منظور ثبات کیفیت همیشگی محصولات و عمل به تعهد خود به مشتریان ، اقدام به اخذ نمایندگی مواد اولیه از برندهای معتبر جهانی در 


about_us2
01-75

زمینه تولید پارچه نموده تا همواره چرخه کیفیت دائم خود را حفظ نماید و زنجیره ارزش خود را در برابر مشتریان محترم تضمین نماید . 

پس از گذشت سه دهه فعالیت ، مجموعه دوگل دارای به روزترین فن آوری تولید بوده و به منظور حضور در بازار امروز ، خود را مجهز به بهترین نیروی انسانی ماهر در زمینه مهندسی تولید ، طراحی ، بازرگانی ، بازاریابی و فروش نموده تا همواره پاسخگوی نیازهای به روز مشتریان خود باشد. 

مسیر رشد و طرقی تنها به واسطه توکل ، تلاش ، همت و همدلی افراد میسر میگردد ، امروز مجموعه دوگل با بزرگترین دستاورد خود که همانا اعتماد و وفاداری مشتریان خود  میباشد ، تمامی تلاش خود را به عنوان سازمانی یادگیرنده به منظور طراحی و تولید  پوشاکی در خور و شایسته هر ایرانی به کار بسته تا حس خوب پوشیدن را برای عموم هم وطنان خود به ارمغان آورد .

به بالای صفحه بردن